Шалқар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қазандағы № 297 "Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 19 қыркүйектегі № 218 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 қазандағы № 297 "Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемін есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов

О признании утратившим силу постановления акимата Шалкарского района от 11 орктября 2021 года № 397 "Об утверждении правил расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 19 сентября 2025 года № 218
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шалкарского района от 11 октября 2021 года № 297 "Об утверждении правил расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов".
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов