Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 280 "2025-2027 жылдарға арналған Дөң ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 392 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Дөң ауылдық окурігінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 280 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Дөң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 110 908 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 79 644 мың теңге;
2) шығындар – 112 783 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 875 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 280 "Об утверждении бюджета сельского округа Дөң на 2025-2027 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2025 года № 392
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа Дөң на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 280 следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Дөң на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 908 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 264 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 79 644 тысяч тенге;
2) затраты – 112 783 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 875 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;