Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 285 "2025-2027 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 376 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 285 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер 109 668 мың теңге;
салықтық түсiмдер 43 850 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмi 65 818 мың теңге;
2) шығындар 127 645 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -17 977 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін пайдалану) 17 977 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 17 977 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 285 "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2025 года № 376
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кызылсуского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 285 следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсуского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 109 668 тысяч тенге;
налоговые поступления 43 850 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 65 818 тысяч тенге;
2) затраты 127 645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование: 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -17 977 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 17 977 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 17 977 тысяч тенге.".