Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 284 "2025-2027 жылдарға арналған Құдықсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 341 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Құдықсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 284 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Құдықсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер 45 955 мың теңге;
салықтық түсiмдер 3 750 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмi 42 205 мың теңге;
2) шығындар 50 255 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 4 300 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 300 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 300 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 284 "Об утверждении бюджета Кудыксайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 9 июля 2025 года № 341
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кудыксайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 284 следующие изменения:
1) преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:";
2) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кудыксайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 45 955 тысяч тенге;
налоговые поступления 3 750 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 42 205 тысяч тенге;
2) затраты 50 255 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование: 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 4 300 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 300 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 300 тысяч тенге.".