Хромтау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 шілдедегі № 330 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Хромтау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э. Болатов
Хромтау аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
04 шілдедегі № 330 шешіміне
қосымша
Хромтау аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 89 "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы шешімі;
2. Хромтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 194 "Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 89 "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі;
3. Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 10 "Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 89 "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі;
4. Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 қазандағы № 77 "Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 89 "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Хромтауского районного маслихата
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 4 июля 2025 года № 330
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Хромтауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Э. Болатов
Приложение к решению
Хромтауского районного
маслихата от 2025 года 04 июля
№ 330
Перечень некоторых решений Хромтауского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Хромтауского районного маслихата от 27 августа 2021 года № 89 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Хромтауского районного маслихата";
2. Решение Хромтауского районного маслихата от 30 марта 2022 года № 194 "О внесении изменения в решение Хромтауского районного маслихата от 27 августа 2021 года № 89 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Хромтауского районного маслихата";
3. Решение Хромтауского районного маслихата от 5 апреля 2023 года № 10 "О внесений изменеия в решение Хромтауского районного маслихата от 27 августа 2021 года № 89 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Хромтауского районного маслихата".
4. Решение Хромтауского районного маслихата от 31 октября 2023 года № 77 "О внесений изменения в решение Хромтауского районного маслихата от 27 августа 2021 года № 89 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Хромтауского районного маслихата".