2026-2028 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 311 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 342 939 мың теңге:
салықтық түсімдер – 66 627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 588 мың теңге;
трансферттер түсімі – 275 724 мың теңге;
2) шығындар – 372 387,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 448,5 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 448,5 теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 448,5 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 360 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2026 жылға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 275 724 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2026-2028 жылдарға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 81 112 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 990 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73 027 мың теңге;
2) шығындар – 83 758,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 646,4 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 646,4 теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 646,4 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 360 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2026 жылға арналған Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 61 027 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2026-2028 жылдарға арналған Қараой ауылдық округ бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2026-2028 годы
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2025 года № 311
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 342 939 тысяч тенге:
налоговые поступления – 66 627 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 588 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 275 724 тысяч тенге;
2) затраты – 372 387,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 448,5 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 448,5 тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 29 448,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.07.2026 № 360 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в бюджете Уилского сельского округа на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 275 724 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 112 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 990 тысяч тенге;
неналоговое поступления – 95 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73 027 тысяч тенге;
2) затраты – 83 758,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 646,4 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 646,4 тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 2 646,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.07.2026 № 360 (вводится в действие с 01.01.2026).
4. Учесть в бюджете сельского округа имени Шыганака Берсиева на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 61 027 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Караойского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

1) кірістер – 69 350 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 714 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 320 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 316 мың теңге;
2) шығындар – 69 890,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -540,2 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540,2 теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 540,2 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 360 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2026 жылға арналған Қараой ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 64 816 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. 2026-2028 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 106 040 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 895 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 915 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96 230 мың теңге;
2) шығындар – 106 994,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -954,1 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 954,1 теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 954,1 мың теңге.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 360 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2026 жылға арналған Көптоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 94 730 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2026-2028 жылдарға арналған Сарбие ауылдық округ бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 77 361 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 160 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69 073 мың теңге;
2) шығындар – 77 388,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27,3 теңге.

1) доходы – 69 350 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 714 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 320 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 316 тысяч тенге;
2) затраты – 69 890,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -540,2 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540,2 тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 540,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.07.2026 № 360 (вводится в действие с 01.01.2026).
6. Учесть в бюджете Караойского сельского округа на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 64 816 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Коптогайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 040 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 895 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 915 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 230 тысяч тенге;
2) затраты – 106 994,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -954,1 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 954,1 тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 954,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.07.2026 № 360 (вводится в действие с 01.01.2026).
8. Учесть в бюджете Коптогайского сельского округа на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 94 730 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Сарбийского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 361 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 160 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 073 тысяч тенге;
2) затраты – 77 388,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27,3 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27,3 тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27,3 мың теңге.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 360 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2026 жылға арналған Сарбие ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 69 073 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. 2026-2028 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 390 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 783 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 521 мың теңге;
2) шығындар – 55 497,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -107,7 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 107,7 теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 107,7 мың теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 360 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2026 жылға арналған Қайыңды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 48 021 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. 2026-2028 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 84 783 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74 885 мың теңге;
2) шығындар – 85 961,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 178,4 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 178,4 теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 178,4 мың теңге.
Ескерту. 13 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 360 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2026 жылға арналған Саралжын ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 74 885 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. 2026 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 27,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.07.2026 № 360 (вводится в действие с 01.01.2026).
10. Учесть в бюджете Сарбийского сельского округа на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 69 073 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Кайындинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 390 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 783 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 521 тысяч тенге;
2) затраты – 55 497,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -107,7 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 107,7 тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 107,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.07.2026 № 360 (вводится в действие с 01.01.2026).
12. Учесть в бюджете Кайындинского сельского округа на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 48 021 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 783 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 398 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 885 тысяч тенге;
2) затраты – 85 961,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 178,4 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 178,4 тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 178,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.07.2026 № 360 (вводится в действие с 01.01.2026).
14. Учесть в бюджете Саралжинского сельского округа на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 74 885 тысяч тенге.
15. Учесть в бюджетах сельских округов на 2026 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:

1) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 109 054 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 45 173 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне –7 300 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 14 212 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 25 600 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 5 800 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 6 018 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 4 951 мың теңге.
2) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 18 200 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 3 000 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 5 000 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 800 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 3 100 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 2 000 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 1 000 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 3 300 мың теңге.
3) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 161 172,3 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 77 243 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 12 800 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 11 238,1 мың теңге;
Көптоғай ауылдық округіне – 13 993,3 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 22 500 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 7 004,5 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 16 393,4 мың теңге.
4) мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 125 844 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 117 300 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 800 мың теңге;
Қараой ауылдық округіне – 300 мың теңге;

1) на освещение улиц в населенных пунктах – 109 054 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 45 173 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 7 300 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 14 212 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 25 600 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 5 800 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 6 018 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 4 951 тысяч тенге.
2) на обеспечение санитарии населенных пунктов – 18 200 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 3 000 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 5 000 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 800 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 3 100 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 2 000 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 1 000 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 3 300 тысяч тенге.
3) на благоустройство и озеленение населенных пунктов – 161 172,3 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 77 243 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 12 800 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 11 238,1 тысяч тенге;
Коптогайскому сельскому округу – 13 993,3 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 22 500 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 7 004,5 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 16 393,4 тысяч тенге.
4) на капитальные расходы государственного органа – 125 844 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 117 300 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 800 тысяч тенге;
Караойскому сельскому округу – 300 тысяч тенге;

Көптоғай ауылдық округіне – 1 458 мың теңге;
Сарбие ауылдық округіне – 2 500 мың теңге;
Қайыңды ауылдық округіне – 300 мың теңге;
Саралжын ауылдық округіне – 3 186 мың теңге.
5) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 21 200 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 14 200 мың теңге;
Ш.Берсиев атындағы ауылдық округіне – 7 000 мың теңге."
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.

Коптогайскому сельскому округу – 1 458 тысяч тенге;
Сарбийскому сельскому округу – 2 500 тысяч тенге;
Кайындинскому сельскому округу – 300 тысяч тенге;
Саралжинскому сельскому округу – 3 186 тысяч тенге.
5) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах – 21 200 тысяч тенге, в том числе:
Уилскому сельскому округу – 14 200 тысяч тенге;
Сельскому округу имени Ш.Берсиева – 7 000 тысяч тенге."
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.

Ескерту. 15 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 360 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық мәслихатының төрағасы С. Ғ. Займолдин
Ойыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 311 шешіміне 1-қосымша
2026 жылға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 02.07.2026 № 360 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
Кірістер

Сноска. Пункт 15 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.07.2026 № 360 (вводится в действие с 01.01.2026).
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Уилского районного маслихата С. Г. Займолдин
Приложение 1 к решению Уилского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 311
Бюджет Уилского сельского округа на 2026 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Уилского районного маслихата Актюбинской области от 02.07.2026 № 360 (вводится в действие с 01.01.2026).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы