Ойыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 қарашадағы № 282 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Ойыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл аудандық мәслихатының төрағасы Займолдин С. Ғ.
Ойыл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 қарашадағы
№ 282 шешіміне қосымша
Ойыл аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 182 "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-126 болып тіркелген) шешімі;
2. Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қарашадағы № 91 "Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 182 "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі;
3. Ойыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 132 "Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 182 "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі;
4. Ойыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 21 "Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 182 "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі;
5. Ойыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 74 "Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 182 "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Уилского районного маслихата
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 6 ноября 2025 года № 282
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уилского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Уилского
районного маслихата
С. Г. Займолдин
Приложение к решению
Уилского районного маслихата
от 6 ноября 2025 года № 282
Перечень некоторых решений Уилского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Уилского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 182 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Уилского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-11-126);
2. Решение Уилского районного маслихата от 11 ноября 2021 года № 91 "О внесении изменения в решение Уилского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 182 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Уилского районного маслихата";
3. Решение Уилского районного маслихата от 29 марта 2022 года № 132 "О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 182 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Уилского районного маслихата";
4. Решение Уилского районного маслихата от 21 апреля 2023 года № 21 "О внесении изменения в решение Уилского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 182 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Уилского районного маслихата";
5. Решение Уилского районного маслихата от 31 августа 2023 года № 74 "О внесении изменения в решение Уилского районного маслихата от 26 марта 2018 года № 182 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата Уилского районного маслихата".