Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Темір аудандық ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Темір аудандық жастар арасындағы дін істері орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 381 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір ауданының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртібі мен шарттарына сәйкес Темір ауданы әкімдігінің "Темір аудандық ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Темір аудандық жастар арасындағы дін істері орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы 50 (елу) пайыз мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Темирский районный центр по делам религий среди молодежи" государственного учреждения "Темирский районный отдел внутренней политики и развития языков", финансируемых из местного бюджета
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2025 года № 381
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку в размере 50 (пятьдесят) процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Темирский районный центр по делам религий среди молодежи" государственного учреждения "Темирский районный отдел внутренней политики и развития языков" акимата Темирского района из местного бюджета, в порядке и условиях определяемым местном исполнительным органом Темирского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов