Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 283 "2025–2027 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 шілдедегі № 357 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 283 "2025–2027 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 064 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 75 989 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 510 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 40 205 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 5 609 мың теңге;
2) шығындар – 133 293,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 229,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
14 229,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 229,4 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 5–1–тармақпен толықтырылсын:
"5–1. 2025 жылға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 40 135 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Саркөл ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений и дополнения в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 283 "Об утверждении бюджета Саркольского сельского округа на 2025–2027 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 25 июля 2025 года № 357. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 283 "Об утверждении бюджета Саркольского сельского округа на 2025–2027 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саркольского сельского округа на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 064 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 75 989 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 360 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 510 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 205 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 5 609 тысяч тенге;
2) затраты – 133 293,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 229,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 229,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 229,4 тысяч тенге.".
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5–1. Учесть в бюджете Саркольского сельского округа на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 40 135 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Саркольского сельского округа.".