Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 282 "2025–2027 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 шілдедегі № 356 шешімі
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 282 "2025–2027 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 620 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 67 506 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 36 069 мың теңге;
2) шығындар – 74 257,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -631,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 631,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 631,7 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Қайыңды ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 31 344 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Қайыңды ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 282 "Об утверждении бюджета Каиндинского сельского округа на 2025–2027 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 25 июля 2025 года № 356
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 282 "Об утверждении бюджета Каиндинского сельского округа на 2025–2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Каиндинского сельского округа на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 620 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 506 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 36 069 тысяч тенге;
2) затраты – 74 257,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -631,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 631,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 631,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Каиндинского сельского округа на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 31 344 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Каиндинского сельского округа.".