Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 279 "2025–2027 жылдарға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 шілдедегі № 353 шешімі
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 279 "2025–2027 жылдарға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 230 366 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 200 026 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 5 616 мың теңге;
2) шығындар – 238 256,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 890,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 890,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 890,4 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 124 324 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Жақсымай ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
6–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған Жақсымай ауылдық округ бюджеттерінде аудандық бюджеттен автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге 165 179 мың теңге, оның ішінде облыстық бюджеттен 70 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Жақсымай ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 279 "Об утверждении бюджета Жаксымайского сельского округа на 2025–2027 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 25 июля 2025 года № 353
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 279 "Об утверждении бюджета Жаксымайского сельского округа на 2025–2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жаксымайского сельского округа на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 230 366 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 040 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 200 026 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 5 616 тысяч тенге;
2) затраты – 238 256,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 890,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 890,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 890,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Жаксымайского сельского округа на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 124 324 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Жаксымайского сельского округа.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Жаксымайского сельского округа на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета: на финансирование капитального и среднего ремонта автомобильных дорог в сумме 165 179 тысяч тенге в том числе из областного бюджета 70 000 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Жаксымайского сельского округа.".