Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 284 "2025–2027 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 наурыздағы № 312 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 284 "2025–2027 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 646 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 104 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері –59 442 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 34 055 мың теңге;
2) шығындар – 64 863,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -217,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 217,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 217,6 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 25 315 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Тасқопа ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының
2025 жылғы 12 наурыздағы
№ 312 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 284 шешіміне 1–қосымша
2025 жылға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджеті
Санаты
Cомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 284 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2025–2027 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 12 марта 2025 года № 312. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 284 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2025–2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Таскопинского сельского округа на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 646 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 104 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 442 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 34 055 тысяч тенге;
2) затраты – 64 683,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -217,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 217,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 217,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изожить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Таскопинского сельского округа на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 25 315 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Таскопинского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению
Темирского районного
маслихата от 12 марта
2025 года № 312
Приложение 1 к решению
Темирского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года № 284
Бюджет Таскопинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы