Мұғалжар ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қазандағы № 452 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Салық Кодексінің 726-бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданында төлем көзінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығын есептеуді оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимінің пайыз мөлшеріндегі мөлшерлемесі салық салу объектісіне 4 (төрт) пайыздан 2 (екі) пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермағамбетов

О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима на основе упрощенной декларации в Мугалжарском районе
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 30 октября 2025 года № 452
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
В соответствии со статьей 726 Налогового Кодекса Республики Казахстан Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить ставку специального налогового режима в размере процента на объект налогообложения с 4 (четырех) процентов на 2 (два) процента на основе упрощенной декларации исчисления корпоративного или индивидуального подоходного налога, за исключением налогов, удерживаемых у источника выплаты в Мугалжсарком районе.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
К. Ермагамбетов