Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 326 "2025-2027 жылдарға арналған Егіндібұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қыркүйектегі № 440 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Егіндібұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 326 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Егіндібұлақ ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 245 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 70 045 мың теңге;
2) шығындар – 74 479,8 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 234,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 234,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермағамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
24 қыркүйегіндегі № 440
шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы № 326
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Егіндібұлақ ауылдық округ бюджеті
санаты
сомасы
(мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 326 "Об утверждении бюджета Егиндыбулакского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2025 года № 440
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Егиндыбулакского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 326 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Егиндыбулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 245 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 70 045 тысяч тенге;
2) затраты – 74 479,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 234,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 234,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
К. Ермагамбетов
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от "24" сентября
2025 года № 440
Приложение № 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от "30" декабря
2024 года № 326
Бюджет Егиндыбулакского сельского округа на 2025 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование