Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 279 шешімі
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 71 074 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 723 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 701 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 72 199,8 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 18 637 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 68 707 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 014 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 878 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 69 519,4 мың теңге;";
33 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 087 122 мың теңге:
салықтық түсімдер – 207 261 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 862 861 мың теңге;";
33 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 1 096 041,8 мың теңге;";
37 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"37. 2025 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 281 169 мың теңге сомасында ескерілсін.";
46 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 118 906,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 722,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 97,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 104 086 мың теңге;";
46 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 120 467,7 мың теңге;";
49 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 182 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2025 года № 279
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 182 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 71 074 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 650 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 723 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 701 тысяч тенге";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 72 199,8 тысяч тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 18 637 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 68 707 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 815 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 014 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 878 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 69 519,4 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 33 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 087 122 тысяч тенге:
налоговые поступления – 207 261 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 862 861 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 33 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 1 096 041,8 тысяч тенге;";
пункт 37 изложить в новой редакции:
"37. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 281 169 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 46 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 118 906,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 722,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 97,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104 086 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 46 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 120 467,7 тысяч тенге;";
пункт 49 изложить в новой редакции:

"49. 2025 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 73 774 мың теңге сомасында ескерілсін.";
50 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 60 962 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 822 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 119 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 021 мың теңге;";
50 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

"49. Учесть в бюджете сельского округа Танирберген на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 73 774 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 50 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 60 962 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 822 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 119 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 021 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 50 изложить в новой редакции:

"2) шығындар – 61 135,1 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихатының төрағасы Т. Көлкебаев
Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 279 шешіміне 1 қосымша

"2) затраты – 61 135,1 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Мартукского районного маслихата Т. Көлкебаев
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 279