Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 166 "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қыркүйектегі № 239 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 166 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 376 536 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 728 343 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 430 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 631 587 мың теңге;
2) шығындар – 7 748 958,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 115 106 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 212 328 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 97 222 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -487 528,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 487 528,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 212 328 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 97 222 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 372 422,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 166 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2025-2027 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2025 года № 239. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 166 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 376 536 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 728 343 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 430 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 631 587 тысяч тенге;
2) затраты – 7 748 958,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 106 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 212 328 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 97 222 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -487 528,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 487 528,7 тысяч тенге:
поступление займов – 212 328 тысяч тенге;
погашение займов – 97 222 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 372 422,7 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

41 975
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
181 447
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 274
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
111 193
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
200 932
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
101 453
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі
101 453
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 223
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
249
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
15 853
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 250
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
38 063
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 815
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 770 889
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 013 477
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 775
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
23 775
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
989 702
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
793 785
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
195 917
2
Коммуналдық шаруашылық
1 603 094
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 070
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5 270
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1 800
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

41 975
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
181 447
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 274
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
111 193
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
200 932
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
101 453
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101 453
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34 223
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
249
021
Капитальные расходы государственного органа
2 000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
15 853
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
7 250
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
38 063
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 815
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 770 889
1
Жилищное хозяйство
1 013 477
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 775
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23 775
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
989 702
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
793 785
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
195 917
2
Коммунальное хозяйство
1 603 094
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 070
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5 270
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1 800
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)