Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 шілдедегі № 234 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 69 215 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 723 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56 842 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 70 340,8 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 19 778 мың теңге сомасында ескерілсін.";
17 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 104 788 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 390 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 202 мың теңге;";
17 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 107 493,4 мың теңге;";
21 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 52 998 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 969 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 129 мың теңге;";
21 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 59 255,7 мың теңге;";
24 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2025 жылға арналған Қарашай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 12 690 мың теңге сомасында ескерілсін.";
29 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 63 089 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 348 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 918 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 823 мың теңге;";
29 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 64 915,1 мың теңге;";
33 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 025 998 мың теңге:
салықтық түсімдер – 152 889 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 867 109 мың теңге;";
33 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 1 034 917,8 мың теңге;";
36 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 182 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 18 июля 2025 года № 234. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 182 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 69 215 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 650 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 723 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 842 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 70 340,8 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 19 778 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 17 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 104 788 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 390 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 202 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 17 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 107 493,4 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 21 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 52 998 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 969 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 129 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 21 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 59 255,7 тысяч тенге;";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в бюджете Карачаевского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 12 690 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 29 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 63 089 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 348 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 918 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 823 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 29 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 64 915,1 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 33 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 1 025 998 тысяч тенге:
налоговые поступления – 152 889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 867 109 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 33 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 1 034 917,8 тысяч тенге;";
пункт 36 изложить в новой редакции:

"36. 2025 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 541 080 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"37. 2025 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 280 727 мың теңге сомасында ескерілсін.";
38 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 69 316 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 086 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 730 мың теңге;";
38 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 73 068,4 мың теңге;";
42 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 243 107 мың теңге:
салықтық түсімдер – 26 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 215 247 мың теңге;";
42 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 245 827,1 мың теңге;";
44 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. 2025 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 182 мың теңге сомасында ескерілсін.";
45 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"45. 2025 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 148 801 мың теңге сомасында ескерілсін.";
46 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 95 823 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 075 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 612 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85 136 мың теңге;";
46 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 97 383,7 мың теңге;";
49 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"49. 2025 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 54 824 мың теңге сомасында ескерілсін.";

"36. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из областного бюджета, в сумме – 541 080 тысяч тенге.";
пункт 37 изложить в новой редакции:
"37. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 280 727 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 38 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 69 316 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 086 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 730 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 38 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 73 068,4 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 42 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 243 107 тысяч тенге:
налоговые поступления – 26 860 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 215 247 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 42 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 245 827,1 тысяч тенге;";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета, в сумме – 182 тысяч тенге.";
пункт 45 изложить в новой редакции:
"45. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 148 801 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 46 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 95 823 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 075 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 612 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 136 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 46 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 97 383,7 тысяч тенге;";
пункт 49 изложить в новой редакции:
"49. Учесть в бюджете сельского округа Танирберген на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 54 824 тысяч тенге.";