Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 наурыздағы № 199 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 182 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 242 247 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 236 417 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 243 372,8 мың теңге;";
1 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 125,8 мың теңге;";
1 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 125,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 125,8 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 199 353 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 60 193 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 815 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 278 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 61 005,4 мың теңге;";
5 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -812,4 мың теңге;";
5 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 812,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 812,4 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2025 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 23 047 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 59 959 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 984 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 975 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 61 355,2 мың теңге;";

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 182 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 14 марта 2025 года № 199. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 182 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 242 247 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 650 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 236 417 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 243 372,8 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -1 125,8 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 125,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 125,8 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудукского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 199 353 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 60 193 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 815 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57 278 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 61 005,4 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 5 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -812,4 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 5 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 812,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 812,4 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 23 047 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 59 959 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 984 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 975 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 61 355,2 тысяч тенге;";

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 173,1 мың теңге.";
53 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"53. 2025 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 23 469 мың теңге сомасында ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 173,1 тысяч тенге.";
пункт 53 изложить в новой редакции:
"53. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2025 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 23 469 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.