Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 279 "2025-2027 жылдарға арналған Бегалы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 403 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бегалы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 279 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын"
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бегалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін"
1) кірістер – 38 752,3 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 044,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 33 708,3 мың теңге;
2) шығындар – 39 982,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге; оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

Об внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 279 "Об утверждении бюджета Бегалинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2025 года № 403
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 289 "Об утверждении бюджета Бегалинского сельского округа на 2025-2027 годы", следующие изменения:
"Пункт 1 изложить в новой редакции"
"1. Утвердить бюджет Бегалинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах"
1) доходы – 38 752,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 044,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 708,3 тысяч тенге;
2) затраты – 39 982,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;