Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 278 "2025-2027 жылдарға Ақрап ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 қарашадағы № 402 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 278 "2025-2027 жылдарға Ақрап ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жана редакцияда жазылсын"
"1. 2025-2027 жылдарға Ақрап ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін"
1) кірістер - 36 971,3 мың теңге:
салықтық түсімдер - 2 878,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 364,5 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 33 728,4 мың теңге;
2) шығындар – 37 069,4 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4)қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо- 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 98,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 278 "Об утверждении бюджета Акрапского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 ноября 2025 года № 402
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 278 "Об утверждении бюджета Акрапского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
"Пункт 1 изложить в новой редакции"
"1. Утвердить бюджет Акрапского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах"
1) доходы – 36 971,3 тысяч тенге:
налоговые поступления - 2 878,4 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 364,5 тысяч тенге;
специальные поступления- 0 тенге;
поступления трансфертов - 33 728,4 тысяч тенге;
2) затраты - 37 069,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) не нефтяной дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 98,1 тысяч тенге;