Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 285 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қазандағы № 386 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 285 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакция жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Терісаққан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 52 312,4 мың теңге:
салықтық түсімдер - 5911 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 46401,4 мың теңге;
2) шығындар – 53338,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 285 "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 10 октября 2025 года № 386
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 285 "Об утверждении бюджета Терисакканского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Терисакканского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 52312,4 тысяч тенге:
налоговые поступления - 5911 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов - 46401,4 тысяч тенге;
2) затраты - 53338,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1026,1 теңге;
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев
Қобда аудандық мәслихатының

6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 080,0 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению
Кобдинского районного