Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қазандағы № 374 шешімі
Қобда аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы "2025-2027 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 276 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 129 003,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 13 546,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 тенге;
трансферттер түсімдері бойынша – 115 232,6 мың теңге;
2) шығындар –135 703,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 31 декабря 2024 года № 276 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Билтабанова на 2025-2027 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 10 октября 2025 года № 374
Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Билтабанова на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 276 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени И. Билтабанова на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 129 003,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 13 546,8 тысяч тенге;
не налоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления - 0 тенге:
поступления трансфертов - 115 232,6 тысяч тенге;
2) затраты - 135 703,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;

6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті); – 0 теңге:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану):
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6700,1 теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының
2025 жылғы 10 қазандағы № 374
шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының

6) не нефтяной дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6700,1 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению
Кобдинского районного
маслихата от 10 октября 2025
года № 374
Приложение 1 к решению
Кобдинского районного