Қобда аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 қазандағы № 372 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімінің қосымшасына сәйкес Қобда аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні
Қобда аудандық мәслихатының
2025 жылғы 10 қазандағы № 372
шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 137 "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-156 болып тіркелген) шешімі;
2) Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 12 "Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 137 "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (2023 жылы 11 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
3) Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 тамыздағы № 54 "Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 137 "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы (2023 жылы 14 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Кобдинского районного маслихата
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 10 октября 2025 года № 372
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кобдинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Должность ФИО
Приложение к решению
Кобдинского районного
маслихата от 10 октября 2025
года № 372
Перечень утративших силу некоторых решений Кобдинского районного маслихата
1) решение Кобдинского районного маслихата от 2 марта 2018 года № 137 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждении "Аппарата Кобдинского районного маслихата"" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-7-156);
2) решение Кобдинского районного маслихата от 27 апреля 2023 года № 12 "О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 2 марта 2018 года № 137 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждении "Аппарата Кобдинского районного маслихата"" (опубликованное 11 мая 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
3) решение Кобдинского районного маслихата от 4 августа 2023 года № 54 "О внесении изменения в решение Кобдинского районного маслихата от 2 марта 2018 года № 137 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждении "Аппарата Кобдинского районного маслихата"" (опубликованное 14 августа 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).