Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 271 "2025-2027 жылдарға арналған Шәмші Қалдаяқов ауылы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 395 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Шамши Қалдаяқов ауылы бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 271 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2025-2027 жылдарға арналған Шәмші Қалдаяқов ауылы бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 63226,1 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16194,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 38,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -626,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 46367,1 мың теңге;
2) шығындар - 63634,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар
бойынша сальдо - 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -408,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 408,2 мың теңге,
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 408,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
24 қарашадағы № 395 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 271
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Шәмші Қалдаяқов ауылы бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата № 271 от 27 декабря 2024 года "Об утверждении бюджета села Шамши Калдаякова на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2025 года № 395
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета села Шамши Калдаякова на 2025-2027 годы" 27 декабря 2024 года № 271 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет села Шамши Калдаякова на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 63226,1 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 16194,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 38,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 626,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 46367,1 тысяч тенге;
2) затраты - 63634,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 408,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 408,2 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 408,2 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 24 ноября 2025 года № 395
Приложение 1
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 27 декабря 2024 года № 271
Бюджет села Шамши Калдаякова на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы