Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 270 "2025-2027 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 394 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 270 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Степной ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 304 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9924,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 289 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 316,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59774 мың теңге;
2) шығындар – 75 378,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
оның ішінде:
қаржы активтер сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -5074,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 5074,2 мың теңге,
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5074,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 24 қарашадағы
№ 394 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 270 шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер
70 304,0
1
Салықтық түсімдер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 270 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2025 года № 394. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 270 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 304 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 9924,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 289 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 316,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59774 тысяч тенге;
2) затраты – 75 378,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5074,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5074,2 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 5074,2 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 24 ноября
2025 года № 394
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года № 270
Бюджет Степного сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы
70 304
1
Налоговые поступления