Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 266 "2025-2027 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 қарашадағы № 390 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 266 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Велихов ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 153,6 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 699,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 486,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 967,6 мың теңге;
2) шығындар – 46 628,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – - 2 474,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 2 474,6 мың теңге,
оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 474,6 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
24 қарашадағы № 390 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 266
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Велихов ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 266 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2025 года № 390. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 266 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Велиховского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 153,6 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления – 9 699,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 486,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 967,6 тысяч тенге;
2) затраты – 46 628,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 474,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 474,6 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2 474,6 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 24 ноября 2025 года № 390
Приложение 1
к решению Каргалинского
районного маслихата
от 27 декабря 2024 года № 266
Бюджет Велиховского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы