Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 265 "2025-2027 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 наурыздағы № 284 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 265 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 195710 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 65926 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 499 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 129285 мың теңге;
2) шығындар – 214850,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -19140,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - 19140,3 мың теңге,
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19140,3 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер андыру;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру;
мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде жүзеге асырылады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
3 наурыздағы № 284 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 265
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата № 265 от 27 декабря 2024 года "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 3 марта 2025 года № 284. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2025-2027 годы" № 265 от 27 декабря 2024 года следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 195710 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 65926 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 499 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 129285 тысяч тенге;
2) затраты - 214850,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -19140,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 19140,3 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 19140,3 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
капитальные расходы государственного органа;
организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 3 марта 2025 года
№ 284
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года № 265
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы