Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 5 қыркүйектегі № 174 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 08 маусымдағы № 91 "Қарғалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 47 "Қарғалы ауданының атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы және 2023 жылғы 14 шілдедегі № 105 "Қарғалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 24 наурыздағы № 47 "Қарғалы ауданының атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Унербаев

О признании утратившими силу некоторых актов акимата Каргалинского района Актюбинской области
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 5 сентября 2025 года № 174
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Каргалинского района от 08 июня 2023 года № 91 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Каргалинского района "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов Каргалинского района от 24 марта 2023 года № 47" и от 14 июля 2023 года № 105 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Каргалинского района от 24 марта 2023 года № 47 О внесении изменений и дополнений в постановление "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса" "Б" исполнительных органов Каргалинского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Унербаев