Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 196 "2025-2027 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 261 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 196 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 196 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18 сентября 2025 года № 261
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. 1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 196 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
преамбулу решения изложить в новой редакции:

"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 96 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
төрағасы
М. Турымов
Аудандық мәслихаттың

"В соответствии со статьей 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного
маслихата:
М. Турымов
Приложение к решению
районного маслихата