Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 18 "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 219 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 8 тармағына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 18 "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Турымов

О признании утратившим силу решения Иргизского районного маслихата от 11 мая 2023 года № 18 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Иргизского районного маслихата"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 24 апреля 2025 года № 219
В соответствии пунктом 8 статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Иргизского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Иргизского районного маслихата" от 11 мая 2023 года № 18
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Иргизского
районного маслихата
М. Турымов