"2025-2027 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 233 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 327 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәлихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 233 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа реджакцияда жазылсын:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 014,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 964,0теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 050,7 мың теңге;
2) шығындар – 47 244,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 230 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –- 1 230 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 230 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.:
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық мәслихатының төрағасы М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
18 желтоқсандағы № 327
шешіміне қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 233
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Жанажолского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 233
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 18 декабря 2025 года № 327. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от "Об утверждении бюджета Жанажолского сельского округа на 2025-2027 годы" 27 декабря 2024 года № 233 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Жанажолского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих обьемах:
1) Доходы – 46 014,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 964 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 31 050,7 тысяч тенге;
2) затраты – 47 244,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 230 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 230 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 230 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 18 декабря 2025
года № 327
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 233
Бюджет Жанажолского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ