Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерін жою туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қарашадағы № 323 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына сәйкес Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Байғанин аудандық мәслихатының төмендегі шешімдері жойылсын:
1) Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 29 "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" шешімі;
2) Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 шілдедегі № 47 "Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 29 "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан

О отмене некоторых решений Байганинского районного маслихата
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2025 года № 323
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
Отменить следующие решения Байганинского районного маслихата:
1) Решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Байганинского районного маслихата"" от 19 мая 2023 года № 29;
2) Решение Байганинского районного маслихата "О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Байганинского районного маслихата" от 19 мая 2023 года № 29" от 25 июля 2023 года № 47.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан