"2025-2027 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 240 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қарашадағы № 321 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 240 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 449,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 405,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 56 044,0 мың теңге;
2) шығындар – 60839.4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 390,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 390.4 мың теңге; оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 390.4 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 240
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2025 года № 321. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 240 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Сартогайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –58 449,0 тысяч тенге т, в том числе:
налоговые поступления – 2 405,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – тенге;
поступления трансфертов – 56 044,0 тысяч тенге;
2) затраты –60 839,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 390,4 тысяч тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 390,4 тысяч тенге; в том числе:
поступление займов –0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 390,4 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.