Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 243 "2025-2027 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 маусымдағы № 291 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 243 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85 бабының 3 тармағына, 91 бабының 3 тармағына, 94 және 96 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "2025-2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақай ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларғаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 231 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 748 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 785 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 70 698 мың теңге;
2) шығындар – 78 653,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- -1 422,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 422,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 243 "Об утверждении бюджета Акайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 19 июня 2025 года № 291
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 243 следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91, статьи 94 и 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025-2027 годы", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пунк 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 231 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 748 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 785 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 70 698 тысяч тенге;
2) затраты - 78 653,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -1 422,9 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 422,9 тыс тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;