Ақтөбе облысы әкімдігінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 309 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) "Ақтөбе облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 99 қаулысының;
2) "Ақтөбе облысы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 14 сәуірдегі № 99 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 168 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров

О признании утратившими силу некоторых актов акимата Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 29 декабря 2025 года № 309
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Актюбинской области от 14 апреля 2023 года № 99 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Актюбинской области";
2) постановление акимата Актюбинской области от 30 июня 2023 года № 168 "О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 14 апреля 2023 года № 99 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима Актюбинской области".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров