Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 307 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 142-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 32987 тіркелген) Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг
Постановление акимата Актюбинской области от 29 декабря 2025 года № 307
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32987) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді қамтамасыз етсін.

1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2025 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 307 қаулыға қосымша
Бір қызмет алушыға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге арналған тарифтері
Мекеме түрлері
Күніне бір қызмет алушыға тарифі, теңге
1
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арналған стационар жағдайында

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 29 декабря 2025 года № 307
Тарифы на оказание специальных социальных услуг на одного услугополучателя
Типы учреждений
Тариф на одного услугополучателя в день, тенге
1
В условиях стационара для престарелых и лиц с инвалидностью

9171,06
2
Психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар адамдарға арналған стационар жағдайында
9175,68
3
Психоневрологиялық патологиялармен мүгедектігі бар балаларға арналған стационар жағдайында (үш жастан он сегіз жасқа дейін)
21522,55
4
Психоневрологиялық ауытқулары бар мүгедектігі бар балаларға арналған жартылай стационарлық жағдайында (бір жарым жастан он сегіз жасқа дейін)
12866,58

9171,06
2
В условиях стационара для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями
9175,68
3
В условиях стационара для детей с инвалидностью с психоневрологическими патологиями (в возрасте от трех до восемнадцати лет)
21522,55
4
В условиях полустационара для детей с инвалидностью с ментальными нарушениями (с полутора лет до восемнадцати лет)
12866,58