"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізімін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 167 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 294 қаулысы
Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізімін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2008 жылғы 12 мамырдағы № 167 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3254 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ақтөбе облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі А. Шахаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий
бассейндік су инспекциясы
"КЕЛІСІЛДІ"
Су ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік су инспекциясы
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 294 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2008 жылғы 12 мамырдағы
№ 167 қаулысына қосымша
Жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесi
Өзендер:
Атауы
Ұзындығы, километр
Балық шаруашылығын жүргізу түрі
1
2
3
4
1
Елек (салаларымен)

О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 12 мая 2008 года № 167 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Актюбинской области от 24 декабря 2025 года № 294
Акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 12 мая 2008 года № 167 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3254) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего постановления на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Актюбинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Актюбинской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области А. Шахаров
"СОГЛАСОВАНО"
Жайык-Каспийская бассейновая водная
инспекция по охране и регулированию
использования водных ресурсов
"СОГЛАСОВАНО"
Тобол-Торгайская бассейновая водная
инспекция по охране и регулированию
использования водных ресурсов
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 24 декабря 2025 года № 294
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 12 мая 2008 года № 167
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения
Реки:
Наименование
Длина, километр
Вид ведения рыбного хозяйства
1
2
3
4
1
Илек (с притоками)