"Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 19 маусымдағы № 431 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 280 шешімі
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 19 маусымдағы № 431 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6264 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Сүйінтаева
Облыстық мәслихаттың
2025 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 280 шешіміне қосымша
Облыстық мәслихаттың
2019 жылғы 19 маусымдағы
№ 431 шешіміне қосымша
Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың атауы
Қатынастың түрі
1.
Ақтөбе - Алға
Алға ауданы
облысішілік
2.
Ақтөбе - Маржанбұлақ
3.
Ақтөбе - Темірбек Жүргенов
Әйтекебиа уданы
4.
Ақтөбе - Қарауылкелді
Байғанин ауданы
5.
Ақтөбе - Бадамша
Қарғалы ауданы
6.
Ақтөбе - Ырғыз
Ырғыз ауданы
7.
Ақтөбе - Қобда
Қобда ауданы
8.
Ақтөбе - Сарыжар
Мәртөк ауданы
9.
Ақтөбе - Родниковка
10.
Ақтөбе - Мәртөк
11.
Ақтөбе - Мәртөк - Жайсаң
12.
Ақтөбе - Қандыағаш
Мұғалжар ауданы
13.
Ақтөбе - Ембі
14.
Ақтөбе - Ойыл
Ойыл ауданы
15.
Ақтөбе - Шұбарқұдық
16.
Ақтөбе - Кеңкияқ - Саркөл
17.
Ақтөбе - Жаңажол
18.
Ақтөбе - Хромтау
Хромтау ауданы
Хромтау ауданы
19.
Ақжол дүкені - 22 квартал шағын ауданы
Хромтау қаласы
қалалық
20.
Жаңа станция шағын ауданы - 22 квартал шағын ауданы
21.
Дөң ауылдық әкімдігі – Казпошта
Қобда ауданы
22.
Қобда - Көкүй
ауданішілік
23.
Әль-Фараби көшесі - Мешіт
Қобда ауылы
ауылдық
Мұғалжар ауданы
24.
Шапағат ауруханасы - Самал шағын ауданы
Қандыағаш қаласы
қалаішілік
25.
Шапағат ауруханасы - Сәкен Сейфуллин көшесі
Алға ауданы
26.
Қайыңдысай - Қарақұдық -Ақтөбе
ауданішілік
27.
Үшқұдық - Ақтөбе

О внесении изменения в решение Актюбинского областного маслихата от 19 июня 2019 года № 431 "Об определении перечня социально значимых сообщений Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2025 года № 280
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актюбинского областного маслихата от 19 июня 2019 года № 431 "Об определении перечня социально значимых сообщений Актюбинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6264) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Суентаева
Приложение к решению
областного маслихата
от 10 декабря 2025 года № 280
Приложение к решению
областного маслихата
от 19 июня 2019 года № 431
Перечень социально значимых сообщений Актюбинской области
Наименование социально значимых сообщений
Вид сообщения
1.
Актобе - Алга
Алгинский район
внутриобластной
2.
Актобе - Маржанбулак
3.
Актобе - Темирбек Жургенов
Айтекебийский район
4.
Актобе - Карауылкелды
Байганинский район
5.
Актобе - Бадамша
Каргалинский район
6.
Актобе - Иргиз
Иргизский район
7.
Актобе - Кобда
Хобдинский район
8.
Актобе - Сарыжар
Мартукский район
9.
Актобе - Родниковка
10.
Актобе - Мартук
11.
Актобе - Мартук - Жайсан
12.
Актобе - Кандыагаш
Мугалжарский район
13.
Актобе - Эмба
14.
Актобе - Уил
Уилский район
15.
Актобе - Шубаркудук
16.
Актобе - Кенкияк - Сарколь
17.
Актобе - Жанажол
18.
Актобе - Хромтау
Хромтауский район
Хромтауский район
19.
Магазин Акжол - микрорайон 22 квартал
город Хромтау
городской
20.
Микрорайон Новая станция - микрорайон 22 квартал
21.
Акимат села Дөң- Казпочта
Кобдинский район
22.
Кобда - Кокуй
внутрирайонный
23.
Улица Аль-Фараби - Мечет
Село Кобда
сельский
Мугалжарский район
24.
Больница Шапагат - микрорайон Самал
город Кандыагаш
городской
25.
Больница Шапагат - улица Сакена Сефуллина
Алгинский район
26
Кайындысай-Каракудук-Актобе
внутрирайонный
27
Ушкудык - Актобе