Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ақтөбе облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ақтөбе облысы әкімдігінің іс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 маусымдағы № 227 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртібі мен шарттарына сәйкес жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ақтөбе облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ақтөбе облысы әкімдігінің іс басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына 30% - әкімшілік қызметкерлеріне (басқарушы, әкімшілік және қосалқы персонал) және әр түрлі жұмыстағы қызметкерлерге, жүргізушілерге, тракторшыға - 50% мөлшерінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Сүйінтаева

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Управление делами акимата Актюбинской области государственного учреждения "Аппарат акима Актюбинской области", финансируемых из местного бюджета"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 июня 2025 года № 227
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Управление делами акимата Актюбинской области" государственного учреждения "Аппарат акима Актюбинской области", финансируемых из местного бюджета в размере 30% - сотрудникам администрации (управленческий, административный и вспомогательный профессиональный персонал), а также 50% - разнорабочим, водителям, трактористу, в порядке и условиях определяемым местным исполнительным органом Актюбинской области.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Суентаева