"Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланындағы дене дайындығы жөніндегі нормативтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1111 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 1060 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланындағы дене дайындығы жөніндегі нормативтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1111 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13005 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланындағы дене дайындығы жөніндегі нормативтер осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 . Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр полиция генерал-лейтенанты Е. Саденов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 1060 Бұйрыққа қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрінің
2015 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1111 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы ІІМ Ұлттық ұланындағы дене дайындығы бойынша нормативтер
Жаттығудың №
Жаттығулардың атауы
Нысан №
Өлшем бірлігі
Бағалар
Ер әскери қызметшілер
6 айға дейінгі қызмет
6 ай қызметтен кейін, бірінші курстың курсанттары
бірінші жас тобы (24 дейін), үшінші және одан жоғары курстың курсанттары

О внесений изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1111 "Об утверждении нормативов по физической подготовке в Национальной гвардии Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 2025 года № 1060
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1111 "Об утверждении нормативов по физической подготовке в Национальной гвардии Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №13005) следующее изменение:
нормативы по физической подготовке в Национальной гвардии Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Главному командованию Национальной гвардии Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр
генерал-лейтенант полиции
Е. Саденов
Приложение
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 22 декабря 2025 года № 1060
Утверждены
приказом Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 31 декабря 2015 года № 1111
Нормативы по физической подготовке Национальной гвардии Республики Казахстан
№ упражнения
Наименование упражнений
Форма №
Единицы измерения
Оценки
Военнослужащие-мужчины
до 6 месяцев службы
после 6 месяцев службы, курсанты первого курса
первая возрастная группа (до 24), курсанты третьего курса и старше