Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №155/36-8 "2025-2027 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 201/50-8 шешімі
Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған "Тайтөбе ауылының бюджеті туралы" Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №155/36-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда баяндалсын:
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 85-бабының, 94-бабының 2-тармақтарына, 96-бабының 2-тармағына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1) кірістер – 98 187,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 056,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 84 131,0 мың теңге;
2) шығындар – 98 187,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 201,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 201,3 мың теңге.

О внесении изменений в решение маслихата села Тайтобе от 24 декабря 2024 года №155/36-8 "О бюджете села Тайтобе" на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 22 сентября 2025 года № 201/50-8
Маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата села Тайтобе "О бюджете села Тайтобе" на 2025-2027 годы от 24 декабря 2024 года №155/36-8 следуюшие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 85, пунктом 2 статьи 94, пунктом 2 статьи 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан" Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Косшы РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
доходы – 98 187,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 056,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 131,0 тысяч тенге;
1)затраты – 98 187,0тысяч тенге;
2)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
3)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4)дефицит (профицит) бюджета-0,0 тысяч тенге;
5)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
-201,3 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-
-201,3 тысяч тенге.

2. 2025 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджет түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен 84 131,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихатының төрағасы Ә.Қуатбеков
Қосшы қаласы мәслихатының
2025 жылғы 22 қыркүйектегі

2. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Тайтобе на 2025 год предусмотрена субвенция из городского бюджета в сумме 84 131,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата города Косшы А. Куатбеков
Приложение
к решению маслихата города Косшы
от 22 сентября 2025 года