Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/8 "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Щучинск қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-39/25 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Щучинск қаласының бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/8 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205701 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Щучинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2996722,3 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 2100948,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 95456,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 799377,9 мың теңге;
2) шығындар – 3057767,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -61044,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 61044,7 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 8С-26/8 "О бюджете города Щучинска Бурабайского района на 2025-2027 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2025 года № 8С-39/25
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете города Щучинска Бурабайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 8С-26/8 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов под № 205701) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинска Бурабайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2996722,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2100948,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 940,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 95456,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 799377,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3057767,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -61044,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 61044,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.