Бурабай аудаңдық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсаңдағы №8С-26/14 "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 8С-38/5 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсаңдағы №8С-26/14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №205896 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 408233,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 59954,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1286,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –2479,5 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер –344513,1 мың теңге;
2) шығындар – 423453,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15220,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года №8С-26/14 "О бюджете Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2025–2027 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2025 года № 8С-38/5
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года №8С-26/14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №205896) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 408233,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 59954,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1286,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2479,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 344513,1 тысяч тенге;
2) затраты –423453,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15220,7 тысяч тенге;