Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/9 "2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 желтоқсандағы № 8С-38/3 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының 2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-26/9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205714 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бурабай ауданының Бурабай кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 544802,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 266321,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1395,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91049,2 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 186036,4 мың теңге;
2) шығыстар – 612720,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67918,4 мың теңге;

"О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 8С-26/9 "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2025-2027 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2025 года № 8С-38/3
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете поселка Бурабай Бурабайского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 8С-26/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205714) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Бурабай Бурабайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 544802,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 266321,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1395,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 91049,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 186036,4 тысяч тенге;
2) затраты – 612720,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -67918,4 тысяч тенге;