Бурабай ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимі бойынша салық мөлшерлемесін төмендету туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 қазандағы № 8С-36/2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2 тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жеңілдетілген декларация негізінде арнайы салық режимі бойынша Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабының бірінші бөлігінде белгіленген мөлшерлеменің мөлшері Бурабай ауданының аумағында 4% - дан 2% - ға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нұрпанова

О понижении ставки налога по специальному налоговому режиму на основе упрощенной декларации в Бурабайском районе
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 29 октября 2025 года № 8С-36/2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан, Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной частью первой статьи 726 Налогового кодекса Республики Казахстан по специальному налоговому режиму на основе упрощенной декларации с 4 % до 2 % на территории Бурабайского района.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Бурабайского районного маслихата М. Нурпанова