Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 маусымдағы № 8С-4/6 "Бурабай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 11 шілдедегі № 8С-33/6 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 16 маусымдағы № 8С-4/6 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бурабай аудандық мәслихатының төрағасы М.Нұрпанова

О признании утратившим силу решения Бурабайского районного маслихата от 16 июня 2023 года № 8С-4/6 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бурабайского районного маслихата"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11 июля 2025 года № 8С-33/6
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бурабайского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бурабайского районного маслихата" от 16 июня 2023 года № 8С-4/6.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бурабайского районного маслихата М.Нурпанова