Шортанды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 13 маусымдағы № 8С-38/2 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Шортанды ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8С-2/8 шешімі;
2) "Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 8С-2/8 "Шортанды ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 маусымдағы № 8С-6/4 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г.Сәдуақасова

О признании утратившими силу некоторых решений Шортандинского районного маслихата
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 13 июня 2025 года № 8С-38/2
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шортандинского районного маслихата:
1) решение Шортандинского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Шортандинского района"" от 6 апреля 2023 года № 8С-2/8;
2) решение Шортандинского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 6 апреля 2023 года № 8С-2/8 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Шортандинского района"" от 15 июня 2023 года № 8С-6/4.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г.Садвокасова