"Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округінің Бозайғыр ауылы мен Төңкеріс бекетінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы" бірлескен Шортанды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № А-4/116 қаулысы мен Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 мамырдағы № С-39/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 8С-45/4 және Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № А-3/240 бірлескен шешімі мен қаулысы
Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округінің Бозайғыр ауылы мен Төңкеріс бекетінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы" бірлескен Шортанды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № А-4/116 қаулысы мен Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 мамырдағы № С-39/5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4833 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бірлескен қаулы мен шешімнің 1, 2 қосымшалары осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шортанды ауданының "Жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі жер-есебі құжаттарына қажетті өзгерістер енгізсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі С.Шабаров
Шортанды аудандық мәслихатының төрағасы Г.Сәдуақасова
Шортанды ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 2 желтоқсандағы
№ А-3/240
бірлескен қаулысы мен
Шортанды аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 8С-45/4
шешіміне 1 қосымша
Шортанды ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 14 мамырдағы
№ А-4/116
бірлескен қаулысы мен
Шортанды аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 14 мамырдағы
№ С-39/5 шешіміне 1 қосымша
Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округінің Бозайғыр ауылы жерлерінің экспликациясы гектар
Елді мекеннің атауы
Жоспар шекарасындағы барлық жерлер
оның ішінде
Бекітілген алаң
оның ішінде
Бөгде пайдаланудағы жерлер
Егістік
Жайылымдар
Құрылыс астында
Су астында
Жолдар
Басқа жерлер
табиғи
Түбегейлі жақсарту

О внесении изменений в совместное постановление акимата Шортандинского района от 14 мая 2015 года № А-4/116 и решение Шортандинского районного маслихата от 14 мая 2015 года № С-39/5 "Об установлении границ (черты) села Бозайгыр и станции Тонкерис сельского округа Бозайгыр Шортандинского района"
Совместные решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № 8С-45/4 и постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № А-3/240
Акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Шортандинского района от 14 мая 2015 года № А-4/116 и решение Шортандинского районного маслихата от 14 мая 2015 года № С-39/5 "Об установлении границ (черты) села Бозайгыр и станции Тонкерис сельского округа Бозайгыр Шортандинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4833) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства" Шортандинского района внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Шортандинского района С. Шабаров
Председатель Шортандинского районного маслихата Г. Садвокасова
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата Шортандинского района
от 2 декабря 2025 года № А-3/240 и решению
Шортандинского районного маслихата
от 2 декабря 2025 года № 8С-45/4
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата Шортандинского района
от 14 мая 2015 года № А-4/116 и решению
Шортандинского районного маслихата
от 14 мая 2015 года № С-39/5
Экспликация земель села Бозайгыр сельского округа Бозайгыр Шортандинского района
гектаров
Наименование населенного пункта
Всего земель в границах плана
в том числе
Закрепляемая площадь
в том числе
Земли постороннего пользования
Пашня
Пастбища
Под постройками
Под водой
Дороги
Прочие земли
естественные
Коренного улучшения