Ақмола облысы Целиноград ауданының Қажымұқан ауылының құрамдас бөлігіне атау беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қажымұқан ауылы әкімінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабың 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 14 тамыздағы қорытындысы негізінде Целиноград ауданы Қажымұқан ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Қажымұқан ауылының 1-шағын ауданындағы көшесіне Темір Жолдаспаев көшесі атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А.Абенов

О присвоении наименования составной части села Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области
Решение акима села Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области от 22 сентября 2025 года № 7
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения ономастической комиссии Акмолинской области от 14 августа 2025 года, аким села Кажымукан Целиноградского района РЕШИЛ:
1. Присвоить улице 1 микрорайона села Кажымукан наименование - улица Теміра Жолдаспаева.
2. Контроль за испольнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким А. Абенов