Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 294/36-8 "2025-2027 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 қарашадағы № 405/53-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 294/36-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205884 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 542 636,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 868,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 487,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 510 280,8 мың теңге;
2) шығындар – 551 851,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 214,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 214,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 214,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2025 жылғы 21 қараша
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Беркеева
2025 жылғы 21 қараша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 21 қарашадағы
№ 405/53-8 шешіміне
1-қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 294/36-8 шешіміне
1-қосымша
Родина ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың тенге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 294/36-8 "О бюджете сельского округа Родина на 2025-2027 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2025 года № 405/53-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете сельского округа Родина на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 294/36-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205884) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Родина на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 542 636,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 868,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 487,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 510 280,8 тысяч тенге;
2) затраты – 551 851,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -9 214,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 214,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 214,7 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л. Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д. Сабырғали
21 ноября 2025 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А. Беркеева
21 ноября 2025 года
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 21 ноября 2025 года № 405/53-8
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря 2024 года № 294/36-8
Бюджет сельского округа Родина на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы